Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Częstochowski SPS chce gromadzić punkty

Częstochowski SPS chce gromadzić punkty

fot. archiwum

Dopiero pierwszy raz w tym sezonie siatkarki SPS-u Politechniki zagrają w Częstochowie. W sobotę o godz. 18, w hali przy ul. Rejtana, zmierzą się z ekipą TPS-u Rumia.

SPS rozegrał dotychczas cztery mecze, a na koncie ma jedynie dwa punkty. – Rumia w poprzednich latach zajmowała miejsce w dolnej części tabeli i powinien być to przeciwnik w naszym zasięgu – mówi skrzydłowa Politechniki, Izabela Kasprzyk . – Na pewno jednak nie można lekceważyć żadnego rywala. Jeżeli przyłożymy się do gry i zagramy swoje, powinno być dobrze .

 

Wierzę, że po spotkaniu z Rumią nasz bilans się poprawi – dodaje menedżer drużyny, Janusz Majkusiak . – Gramy przed częstochowską publicznością, co powinno mieć duże znaczenie . 

Sobotnie spotkanie na pewno nie będzie spacerkiem. Częstochowianki mają zaburzony cykl treningowy. Z powodu przedłużającego się remontu hali Politechnik, drużyna spotyka się… gdzie i kiedy popadnie. W takiej sytuacji trudno o wypracowanie odpowiedniej formy. – Nasze problemy niebawem się skończą – zastrzega Janusz Majkusiak. – Już na początku następnego miesiąca będziemy mogli wejść do Politechnika, a na pierwszy mecz w ładnej, wyremontowanej hali, będziemy mogli zaprosić kibiców na 15 listopada .

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved