Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Trudny weekend siatkarek Siarki

Trudny weekend siatkarek Siarki

Bardzo trudne zadanie czeka II-ligowe siatkarki tarnobrzeskiej Siarki. W sobotę zagrają o punkty w Andrychowie z pierwszym w tabeli zespołem MKS-u, natomiast w niedzielę, w Sosnowcu, z drugą drużyną Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Sobotnie spotkanie MKS Andrychów z Siarką rozegrane zostanie zgodnie z terminarzem rozgrywek. Niedzielny mecz w Sosnowcu, z drugim zespołem Szkoły Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej, będzie odrobieniem zaległości z drugiej kolejki. Wtedy to sosnowiczanki, które stanowią reprezentacje Polski kadetek, wyjechały na turniej do Włoch. Tarnobrzeskie siatkarki są na fali, wygrały trzy spotkania z rzędu, grają dobrze i nie są bez szans w tym wyjazdowym dwumeczu.

Łatwo nie będzie, doskonale o tym wiemy. To, że gramy w sobotę w hali lidera mówi wiele, ale nie ma się co bać, z każdym można wygrać, także z liderem – mówi szkoleniowiec tarnobrzeskiego zespołu Andrzej Dróbkowski.Po meczu z Andrychowie tarnobrzeżanki pojadą na nocleg do Sosnowca, tam w niedzielę o godzinie 11 rozpoczną mecz z drugim zespołem Szkoły Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej. – To już nie ta sama drużyna, która w poprzednim sezonie była dostarczycielem punktów, widać po wynikach, że grają dobrze. Obawiam się tylko o to, jak dziewczyny wytrzymają trudy gry dzień po dniu, na szczęście SMS gra też w sobotę, więc i rywalki nie będą wypoczęte – mówi trener Siarki.

źródło: Echo Dnia

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved