Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Metodyka i szkolenie – nowy dział Strefy Siatkówki

Metodyka i szkolenie – nowy dział Strefy Siatkówki

Dziś rusza nowy dział serwisu "Strefa Siatkówki" pt. "Metodyka i Szkolenie". Znajdziecie w nim materiały szkoleniowe do treningu siatkarskiego, wskazówki i materiały niezbędne trenerom, zawodnikom jak i amatorom naszej dyscypliny...

Przy współpracy z Edukacja SA w Tychach oraz katowicką Akademią Wychowania Fizycznego będziemy przygotowywali dla Was materiały szkoleniowe, które pomogą Wam w prowadzeniu treningu, jak również rozwijaniu własnych umiejętności. Kolejne tematy będą ukazywały się cyklicznie, dlatego też warto odwiedzać nas często i sprawdzać, co nowego w dziale „Metodyka i Szkolenie”.

Każdy materiał zobrazujemy fragmentem filmu szkoleniowego. Każdy, kto będzie chciał nabyć cały materiał filmowy (w formacie DVD) oraz zeszyt szkoleniowy, będzie mógł złożyć stosowne zamówienie za pomocą naszej strony. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz. Koszt materiałów to 20 zł + koszt przesyłki (ok. 5 zł).Dziś prezentujemy Wam pierwszy materiał: Ćwiczenia koordynacyjne z elementami piłki siatkowej – od czegoś w końcu trzeba zacząć.

Na pytania dotyczące treningu, szkolenia i metodyki postarają Wam się odpowiedzieć fachowcy z Edukacja SA oraz AWF Katowice. Najciekawsze pytania i odpowiedzi na nie umieścimy w naszym serwisie.

Wszelkie uwagi i pytania dotyczące kształtu naszego nowego działu, pochwały i krytyczne uwagi, można wysyłać pod adres mewa@siatka.org. Wszystkie z pewnością przeczytamy, a z najcenniejszych skorzystamy. To przecież Wy, nasi czytelnicy, w dużej mierze decydujecie o kształcie naszego serwisu.

Redakcja Strefy Siatkówki

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved