Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Mariusz Szyszko komentatorem

Mariusz Szyszko komentatorem

Mariusz Szyszko pomyślnie przeszedł egzaminy i testy na komentatora sportowego. - Kwalifikacje biegły trzystopniowo. Sprawdzianu z tematyki sportowej nie obawiałem się, gdyż od zawsze ta dziedzina życia mnie interesowała - powiedział.

Nie wiem co przemówiło na moją korzyść w egzaminach w związku z mającym nastąpić uruchomieniem kanału sportowego – powiedział Mariusz Szyszko, który jeszcze nie tak dawno bronił barw PZU AZS Olsztyn, a przed laty grał w reprezentacji Polski.

Jak poinformował Mariusz Szyszko na teście z wiedzy sportowej musiał np. odpowiedzieć na pytanie który polski zespół będzie grał w Lidze Mistrzów siatkarzy i które miejsce zajął Szymon Kołecki w mistrzostwach Europy. – W drugim przypadku moja odpowiedzieć była zbliżona do prawidłowej – śmieje się Mariusz Szyszko.Kandydaci na sportowych komentatorów mieli również m.in. do przerobienia nieprawidłowo zredagowaną depeszę. – Potem było znakomicie zorganizowane trzytygodniowe szkolenie – mówi Mariusz Szyszko. – Każdy dowiedział się nad czym musi bardziej popracować a nad czym mniej.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved