Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Drugi mecz Pronaru Hajnówka we własnej hali

Drugi mecz Pronaru Hajnówka we własnej hali

Siatkarze z Hajnówki jutro zagrają z beniaminkiem I ligi, Inotelem Poznań. Pronar po wyjazdowym zwycięstwie na inaugurację rozgrywek z BBTS-em Bielsko-Biała, przegrał dwa mecze.

Najgorsze jest to, że przegrywamy w fatalnym stylu – martwi się trener Adam Aleksandrowicz.Ostatnia porażka z liderem z Gorzowa Wielkopolskiego jest jeszcze do przełknięcia, ale u siebie z Bzurą Ozorków nie powinna się przydarzyć. Niestety, nasz skład w porównaniu z poprzednim sezonem uległ takiej zmianie, że przyszli nowi siatkarze, którzy nie mieścili się w szóstkach swoich drużyn. I na razie nie potrafią udźwignąć odpowiedzialności.

Najbliższy przeciwnik hajnowian zanotował już dwie wygrane i minimalną porażkę 2:3 z rezerwami Skry Bełchatów.Te wyniki to niespodzianka, ale nie panikujemy – mówi Aleksandrowicz. – Wiem, że mamy do poprawienia grę blokiem, rozegranie ataku i nad tym pracujemy. Ten pierwszy element szczególnie będzie przydatny w najbliższym meczu. U przeciwników do zatrzymania jest Tomasz Sokołowski, który przyszedł do tej ekipy z Gorzowa Wielkopolskiego. Wiem, że jak ma swój dzień, to w pojedynkę potrafi wygrać mecz. Musimy pokazać swoim kibicom, że potrafimy wygrywać.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved