Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > V Ogólnopolski Turniej Mini-Siatkówki Chłopców

V Ogólnopolski Turniej Mini-Siatkówki Chłopców

W miniony weekend 16 zespołów spotkało się w Olsztynie, aby walczyć o Puchar Prezydenta Miasta w mini-siatkówce chłopców. Najlepsi okazali się siatkarze UKS Polon Krotoszyn, w finale pokonując UKS Oczko Białystok.

Turniej został zorganizowany przez UKS „Rekord” Olsztyn z prezesem Leszkiem Urbanowiczem na czele. Warto zauważyć, że zawody zorganizowano w bardzo atrakcyjnej formie. Mecze rozgrywano w hali Widowiskowo-Sportowej „Urania”. Imprezę obsługiwały osoby odbywające karę pozbawienia wolności z Aresztu Śledczego Olsztynie, a swoim występem uświetniły ją cheerleaderki z grupy „Solitare” – mistrzyń Polski z 2006 roku. Nad całością turnieju patronat medialny objęła TVP3 oddział regionalny w Olsztynie.

W zawodach wzięło udział 16 drużyn, które przez dwa dni zmagały się o puchar. Ostatecznie w finale spotkały się drużyny z Krotoszyna i Białegostoku. Nagrodą dla finalistów była nie tylko wizja zdobycia pucharu. Mieli oni okazję poczuć się jak prawdziwi ligowcy, gdyż oprawa meczu wyglądała jak na boiskach PLS. Zawodnicy mieli prezentację w obecności cheerleaderek z pomponami, w czasie przerw odbywały się popisy taneczne, a w trakcie meczu zawodnicy schodzili na przerwy techniczne jak w najwyższych klasach rozgrywkowych.Triumfatorami okazali się zawodnicy UKS Polon Krotoszyn. Drugie miejsce zajęła drużyna UKS „Oczko” Białystok, której trener Wojciech Rodziewicz nie krył zadowolenia – Takie zawody na pewno zaprocentują w przyszłości. Chłopcy zagrali dobrze i mieli okazję poczuć turniejową atmosferę. Szczególnie będą pewnie wspominali oprawę finału, to dobra motywacja do treningu i podnoszenia swoich umiejętności, by w przyszłości grać w najlepszych ligach – zakończył z uśmiechem szkoleniowiec białostoczan.

Końcowa kolejność turnieju

1.UKS Polon Krotoszyn
2.UKS Oczko Białystok
3.UKS Piątka Turek
4.UKS Trójka Leżajsk
5.UKS Trójka Leżajsk II
6.UKS Volley Zielona
7.SP 60 Bydgoszcz I
8.UKS Piątka Turek II
9.SP 60 Bydgoszcz II
10.PZU AZS Olsztyn II
11.UKS Rekord II
12.UKS Oczko Białystok II
13.UKS Rekord I
14.UKS Rekord III
15.UKS Rekord IV
16.PZU AZS Olsztyn I

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe, rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved