Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Ostra lekcja od Bałakowskiej

Ostra lekcja od Bałakowskiej

Wisła Enion przegrała towarzyskie spotkanie z czołową drużyną rosyjskiej Superligi, AFS Bałakowską Bałakowo, w stosunku 0:4. Goście ze wschodu dali lekcję siatkówki na bardzo wysokim poziomie.

Mimo momentów dobrej gry Wiślaczek, Rosjanki nie dały się pokonać w żadnym z czterech rozegranych setów.

Pierwszy set był stosunkowo wyrównany. Zawodniczki Wisły Enion grały bardzo dobrze blokiem. Dużo trudności gościom z Bałakowa sprawiała kombinacyjna gra Wiślaczek. Nie wystarczyło to, by pokonać rosyjską drużynę. W końcowej fazie seta szalę na swoją korzyść przeciągnęły zawodniczki Bałakowskiej, wygrywając 27:25.W kolejnych etapach meczu dominacja drużyny gości nie podlegała dyskusji. Wiślaczki miały momenty dobrej gry, jednak to było za mało, by przeciwstawić się solidnemu rosyjskiemu rywalowi.

W meczu szansę otrzymały wszystkie zawodniczki, które znalazły się w kadrze na towarzyskie spotkanie przeciwko Bałakowskiej Bałakowo. Wisła Enion otrzymała lekcję siatkówki na wysokim poziomie. Doświadczenie nabyte w spotkaniach z takimi rywalami na pewno zaowocuje w rozgrywkach ligowych i doda wiele pewności młodym zawodniczkom.

Wisła Enion Kraków- Bałakowska Bałakowo 0:4

Wisła: Śliwa, Piątek, Mróz, Olszewska, Żochowska, Surma, Przybyło (l)- Kolendowska, Grot, Barbaszewska

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved