Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Konrad Woroniecki: Za bardzo chciałem się pokazać

Konrad Woroniecki: Za bardzo chciałem się pokazać

Pierwszy rozgrywający GTPS w poprzednim sezonie Konrad Woroniecki wrócił na parkiet w Gorzowie w barwach Pronaru Hajnówka. Jego nowy zespół przegrał jednak z kretesem.

Konrad Woroniecki znów zagrał przed gorzowską publicznością, ale tym razem nie w barwach GTPS. – Dziwne uczucie – mówi sam zawodnik. – Cały poprzedni sezon walczyliśmy tutaj o przetrwanie. Bardzo miło wspominam grę w Gorzowie. Lubię grać dla tych kibiców. Choć pochodzę z Warszawy, to ostatnio wiele czasu spędziłem właśnie tutaj. Mam w tym mieście sporo znajomych, fajnie, że mogłem ich odwiedzić. Pod tym względem to był bardzo przyjemny powrót.

Ze strony sportowej powrót nie był jednak w pełni udany. Pronar Hajnówka przegrał gładko 0:3. – Jeszcze sporo mamy do poprawienia w swojej grze. Przede wszystkim musimy zacząć grać, a nie myśleć, rozpamiętywać niepowodzenia. Sam nie ie ustrzegłem się błędów. W pewnych momentach zagrałem źle taktycznie. No i ten bardzo słaby drugi set, strasznie się wtedy pogubiłem. Dziękuję trenerowi, że posadził mnie w tym momencie na ławkę. Mogłem się uspokoić, ochłonąć i dograć mecz do końca – mówi Konrad Woroniecki.Za bardzo chciałem się pokazać. Przypomnieć się działaczom, kibicom. Chciałbym tutaj jeszcze kiedyś wrócić. Mam dobre wspomnienia związane z tym klubem. Szkoda, że nie gram już dla GTPS, a wcale nie czuję się gorszy od Jacka Malczewskiego. Wybór padł jednak na niego, a ja musiałem sobie szukać nowego pracodawcy.

Z taką grą, jaką pokazali z nami, to w tej lidze mogą nie znaleźć pogromcy – ocenia swój poprzedni klub Woroniecki. – Nie ma w ogóle co porównywać poprzedniego sezonu z obecnym. Jest większa siła w ataku, lepiej to wszystko wygląda też w przyjęciu. Ten zespół jest już prawie kompletny. Gotów do walki o czołowe lokaty w I lidze.

Wypowiedzi zebrał Kamil Siałkowski – gazeta.pl

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved