Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Centrostal towarzysko lepszy od Gedanii

Centrostal towarzysko lepszy od Gedanii

Siatkarki Centrostalu Focus Park Bydgoszcz, które przygotowują się do startu w Pucharze Polski, pokonały Gedanię Gdańsk w meczu towarzyskim, który rozegrano w hali "Łuczniczka".

To był dla nas bardzo ważny sparing – przyznaje Waldemar Sagan, menedżer bydgoskiego zespołu. – Za tydzień w Gdańsku rozegramy pierwszy turniej Pucharu Polski. Naszymi rywalami będą Gedania, AZS Białystok i Nafta/Gaz Piła. Chcemy jak najlepiej przygotować się do tych rozgrywek i dlatego zaprosiliśmy gdańszczanki do siebie. Od 16 października trenujemy w „Łuczniczce” i dobrze, że udało się nam rozegrać pierwszy sparing w tej hali. Cieszymy się ze zwycięstwa, lecz mamy pokorę dla przeciwnika. Na turnieju w Gdańsku spotkamy się z wymagającymi przeciwniczkami i trzeba walczyć o każdą piłkę. W najbliższy wtorek wyjeźdżamy do Poznania na mecz z AZS AWF i to także będzie dobry test przed Pucharem Polski.

Piotr Makowski, trener Centrostalu Focus Park był zadowolony z gry bydgoszczanek. – Wynik na pewno cieszy. Musimy jednak pamiętać, aby skoncentrować się w najważniejszych momentach gry. W trzecim secie tego zabrakło.Centrostal Bydgoszcz – Gedania Gdańsk 3:1

(25:17, 25:19, 20:25, 25:17)

Centrostal: Śrutowska, Kowalkowska, Kuligowska, Szajek, Naczk, Goczewa oraz Leśniewicz (libero), Ciaszkiewicz, Liniarska, Łunkiewicz, Wysocka.

źródło: Gazeta Pomorska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie, Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved