Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Bzura Ozorków – BBTS Bielsko Biała 3:0

Bzura Ozorków – BBTS Bielsko Biała 3:0

Niezwykle udanie zaczęli nowy sezon zawodnicy MKS-u Bzura Ozorków. Wygrali drugi kolejny mecz nie tracąc nawet seta. Czy zwiastuje to sukces na koniec sezonu pokażą następne mecze z pretendentami do awansu.

Prawie komplet widzów w Ozorkowie był świadkiem bardzo dobrej gry miejscowych. Od początku meczu niepodważalny prym na boisku wiedli zawodnicy Bzury. Niesieni dopingiem publiczności set inauguracyjny ligowe zmagania w Ozorkowie wygrali pewnie do 17.

Druga partia rozpoczęła się również od dużej przewagi MKS. Jednak zawodnikom nie udało się zachować koncentracji do końca i goście wyszli na prowadzenie 22:20. Udanym finiszem ostatecznie Bzura wygrała tego seta do 23. Podobne trudności z zachowaniem koncentracji mieli zawodnicy Bzury w poprzednim meczu w Hajnówce. Trzeci set to już popis MKS w każdym elemencie gry. Set wygrany łatwo do 14.Spośród zawodników Bzury należy wyróżnić Sławomira Krypla za doskonałe przyjęcie i momentami niewiarygodną obronę. Po raz pierwszy na boisku wchodząc na krótkie zmiany pokazał się Krzysztof Domagała. Jego zadaniem było podwyższenie bloku i to mu się udało. W trzecim secie zagrał ważną piłkę wyblokiem, to ułatwiło Bzurze wyprowadzenie udanej kontry i wyjście na wysokie prowadzenie. Dużym sprytem w ataku i dobrą obroną wykazał się Przemysław Antosiak. Swoje niepowodzenia w polu zagrywki rekompensował skutecznie atakując. Jego dobra gra na pozycji przyjęcie-atak jest o tyle zaskoczeniem, że ten zawodnik grał w zeszłym sezonie na pozycji libero. Pozostali zawodnicy grali na swoim dobrym poziomie i to wystarczyło na pokonanie BBTS.

Takie dwa zwycięstwa drużynie Bzury z pewnością dodadzą pewności siebie. Czy zaprocentuje to dobrą grą w następnym meczu z GTPS Gorzów okaże się za dwa tygodnie.

Bzura Ozorków – BBTS Bielsko-Biała 3:0

(25:17, 25:23, 25:14)

Bzura: Antosiak, Sęk, Kałużny, Sadecki, Pietrzak, Wójcik, Krypel (libero) oraz Janiak, Grabarczyk, Domagała.

Zobacz również:

I liga mężczyzn – tabela i wyniki

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved