Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Andrzej Kubacki: Bilans całkiem dobry

Andrzej Kubacki: Bilans całkiem dobry

Pięć zwycięstw i jedna porażka, to bilans Mostostalu-Azoty Kędzierzyn-Koźle na półmetku fazy grupowej Pucharu Polski. - Uważam, że jest to całkiem dobry wynik - mówi trener Mostostalu, Andrzej Kubacki.

– [q]Z naszymi najgroźniejszymi rywalami w grupie BOT Skrą i Delectą zagraliśmy na wyjeździe, teraz spotkamy się u siebie. Nie wyobrażam sobie, żebyśmy nie awansowali do następnej rundy – kontynuuje trener Andrzej Kubacki.

W sobotę i niedzielę Mostostal pokonał dwa razy na wyjeździe beniaminka Polskiej Ligi Siatkówki BKSCh Delectę Bydgoszcz. – Jeden stracony set był raczej efektem naszej niefrasobliwości – powiedział kędzierzyński szkoleniowiec. – Popełniilśmy w tym fragmencie za dużo błędów. Wydawało się, że sukces przyjdzie sam.Mostostal grał bez dwóch młodych zawodników – Bartosza Kurka i Jakuba Jarosza. Oni są na zgrupowaniu w Spale. Jutro do swoich reprezentacji wyjadą Petr Zapletal i Eugen Bakumowski.

W Bydgoszczy zagraliśmy dobrą siatkówkę i to mnie tak samo cieszy jak zwycięstwa – powiedział Andrzej Kubacki. – Zespół nabiera pewności grania, zwyciężaliśmy spokojnie w końcówkach, a do tego momentu rywalizacja wyglądała na wyrównaną. Jestem bardzo zadodowlony z postawy zespołu.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved