Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Zwycięstwo rezerw Skry w Poznaniu

Zwycięstwo rezerw Skry w Poznaniu

KS Inotel Poznań przegrał 2:3 w 3. kolejce I ligi mężczyzn, mecz z drużyną Skry II Bełchatów. Spotkanie rozegrano w piątek 20 października, w hali Gimnazjum nr 20 w Poznaniu.

Spotkanie było wyrównane z tego względu, że graliśmy ze sobą dwukrotnie w III rundzie Pucharu Polski i każda drużyna wygrała po jednym meczu. Można powiedzieć, że był to taki mały pojedynek przed ligą. Nam pomogło to, że trochę rozeznania było. Momentami graliśmy bardzo słabo. Myślę, że spotkanie mogło się podobać kibicom – powiedział po meczu kapitan Skry II Bełchatów, Dominik Witczak.

Dużo zdrowia to spotkanie mnie kosztowało – mówił trener Skry II Bełchatów, Sławomir Augustyniak. – Strasznie proste błędy doprowadziły do takich nerwowych końcówek, w których zmienne były losy. Raz wygrywał Inotel raz my. Myślę, że jesteśmy jeszcze młodą drużyną i dlatego popełnialiśmy dużo błędów.Piotr Brojek z Inotelu: – Był to najsłabszy mecz z tych, które dotychczas zagraliśmy. Gra głównie opierała się na Tomku Sokołowskim, który nie jest w stanie skończyć wszystkich piłek. Za mało było z naszej strony gry innymi skrzydłami.

Był to bardzo zacięty mecz, w którym spotkały się dwie bardzo wyrównane drużyny. Dzisiaj przeciwnik był troszkę lepszy na co wskazuje wynik piątego seta przegranego 20:22 – powiedział po spotkaniu środkowy Inotelu, Łukasz Staniewski.

Trener Inotelu, Marek Jankowiak: – Żal straconych punktów, ale kiedyś musiało to się stać. Zagraliśmy bardzo nerwowo, spięci, źle w wielu momentach… Zresztą w ogóle mecz był brzydki. Goście wytrzymali nerwowo końcówkę i stąd taki wynik. Mam nadzieje, że młodzież, która zagrała dziś fatalnie – Mischke, Kulikowski, Grygier, w końcowej fazie Dwernicki – okrzepnie i w następnych spotkaniach będzie lepiej.

KS Inotel Poznań – Skra II Bełchatów 2:3

(25:22, 27:29, 25:14, 21:25, 20:22)

Składy zespołów:

Inotel: Łukasz Staniewski, Mariusz Kuczko, Tomasz Sokołowski (kapitan), Daniel Dwernicki, Paweł Łojewski, Bartosz Mischke, Michał Dębiec (libero) oraz Piotr Brojek, Maciej Grygier, Adam Józefczak i Artur Kulikowski.

Skra II: Dominik Witczak (kapitan), Mikołaj Sarnecki, Waldemar Kaczmarek, Michał Błoński, Maciej Zajder, Robert Skolimowski, Piotr Dłubała (libero) oraz Maciej Bartodziejski, Dawid Gunia, Michał Kotas.

Zobacz również:

Wyniki 3. kolejki oraz tabela I ligi mężczyzn

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved