Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > SPS zagra w Policach i Szczecinie

SPS zagra w Policach i Szczecinie

fot. archiwum

Dwa mecze ligowe czekają w weekend siatkarki SPS-u Politechniki Częstochowskiej. W sobotę z beniaminkiem z Polic, w niedzielę z Piastem Szczecin. Wyjazd nad morze to szansa dla częstochowianek na kolejne zdobycze punktowe.

Zarówno spadkowicz z ekstraklasy Piast Szczecin, jak i Chemik Police to drużyny, które są w zasięgu studentek Politechniki. Drużyna z Polic na razie nie wygrała ani jednego seta. Jeżeli częstochowianki zagrają mądrze, powinny zdobyć jakieś punkty. – Marzy nam się miejsce w czołowej szóstce ligi, która powalczy o awans do Ligi Siatkówki Kobiet – mówi Janusz Majkusiak . – Dlatego też nie możemy zlekceważyć żadnego rywala. Nie będziemy w sobotę pewniakiem do zwycięstwa, jednak wierzę, że dziewczyny staną na wysokości zadania.

 

Niedzielny mecz z Piastem Szczecin miał – zgodnie z terminarzem – odbyć się w styczniu. Jednak ze względów oszczędnościowych (Politechnika nie musi dwukrotnie jeździć na Pomorze) klubowi działacze uzgodnili, że to spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę. 

Czeka nas zatem trudny weekend – dodaje Majkusiak. – Na szczęście żadna z siatkarek na razie nie zgłaszała dolegliwości, jedziemy walczyć i liczymy na punkty.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved