Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Energetyk Jaworzno przed 3. serią spotkań

Energetyk Jaworzno przed 3. serią spotkań

fot. archiwum

W trzeciej kolejce jaworznianie zagrają po raz trzeci na wyjeździe. Tym razem przeciwnikiem MCKiS będzie młodzież z SMS Spała, która w dwóch dotychczasowych spotkaniach nie ugrała nawet seta.

Siatkarze MCKiS Energetyk Jaworzno rozpoczęli sezon od dość niespodziewanej porażki w Poznaniu, z beniaminkiem pierwszej ligi – KS Inotelem . Przegrana na starcie nie podcięła jednak skrzydeł Energetykom i już w drugiej kolejce zdobyli komplet punktów w wyjazdowym meczu z drugim beniaminkiem I ligi, z drużyną SPS Zduńska Wola .

 

W drużynie z Jaworzna nikt nie wyobraża sobie nie zdobyć w Spale trzech punktów. Jednak jak wiadomo te punkty trzeba zdobyć na parkiecie, a przecież młodzież nie odda ich bez walki. Drużyna SMS pomimo porażek w dotychczasowych spotkaniach prezentowała się momentami bardzo dobrze, przegrywając głównie brakiem doświadczenia.Grając z SMSem nigdy nie wiadomo co może się zdarzyć. Oni mają za zadania iść w każdej akcji na całość, nie kalkulują przez co robią mnóstwo błędów. Zdarzają się im jednak mecze gdzie wszystko wychodzi i wtedy zaczynają się problemy. 

Jedziemy do Spały po zwycięstwo, nikt z nas nie wyobraża sobie,że zgubimy tam punkty, zwłaszcza, że już w Pozananiu mieliśmy wpadkę, ale musimy być skoncentrowani na sto procent, bo porażka byłaby dla nas katastrofą. Trenujemy bardzo ciężko ale powoli zaczynamy czuć, że forma zwyżkuje i musimy to udowodnić na parkiecie – tak o zbliżającym meczu w Spale mówi środkowy jaworznian Jarosław Tepling .

 

Jutro w Spale o godz. 18 poznamy odpowiedź czy Energetyk wraca do formy z zeszłorocznego sezonu. Kolejny, dużo cięższy egzamin czeka ich już za tydzień, kiedy to występując wreszcie na własnym parkiecie jaworznianie będą podejmować spadkowiczów z PLS, drużynę Płomienia Sosnowiec . W Jaworznie wszyscy mają nadzieje, że do tego spotkania derbowego drużyna Energetyka będzie podchodzić z dorobkiem 6 punktów.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved