Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Częstochowianka faworytem, Delic-Pol podejmuje lidera

Częstochowianka faworytem, Delic-Pol podejmuje lidera

Duże emocje zapowiadają się w najbliższym spotkaniu Delic-Polu Norwida. Do Częstochowy przyjeżdża lider Juventur Wałbrzych. Spotkanie odbędzie się w sobotę o dziwnej porze - bo o godz. 13.45.

Spotkanie w Częstochowie można nazwać meczem kolejki. Trzeci w tabeli Delic-Pol Norwid (9 pkt.) podejmować będzie lidera z Wałbrzycha (11 pkt.). Wskazać faworyta jest trudno. Więcej szans trzeba dać gospodarzom. Zespół trenera Stanisława Gościniaka z upływem czasu zgrywa się coraz bardziej. Rywali jednak nie można lekceważyć. W ubiegłym sezonie należeli do czołówki ligi. W dotychczasowych czterech spotkaniach też potwierdzają, że realnie myślą o walce o awans do serii B.
Siatkarki Domeksu Częstochowianki zagrają w sobotę z jedną z najsłabszych drużyn II ligi MKS-em Zawiercie. Zdaniem trenera Częstochowianki Pawła Kapicy jego podopieczne będą w tej konfrontacji pewnym faworytem. – Inny wynik niż zwycięstwo za trzy punkty nie jest brany przeze mnie pod uwagę – mówi. – Zależy nam na tym, aby po tej kolejce zasiąść na fotelu lidera w naszej grupie. Na pewno będziemy niezwykle zmobilizowani i wydaje mi się, że cel, który sobie postawiliśmy przed tym meczem, uda się zrealizować. Mecz rozegrany zostanie w hali przy ul. Rejtana. Początek o godz. 16.

Domex przed tą serią spotkań plasuje się na drugim miejscu w tabeli II ligi, z takim samym dorobkiem punktowym co prowadzący PLKS Pszczyna. Siatkarki z Zawiercia dotychczas mają na swoim koncie jedynie 3 punkty i zajmują 8. miejsce.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet, II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved