Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Czas na rewanż

Czas na rewanż

fot. archiwum

Pałamy chęcią rewanżu za porażkę w Pucharze Polski - nie ukrywa przed ligowym meczem z akademiczkami z Ostrowca Św. trener siatkarskiej ekipy UMKS-u Łańcut, Roman Murdza.

I-ligowa karuzela siatkarska kręci się już na dobre. W sobotę panie występujące w tej klasie rozgrywkowej po raz trzeci w tym sezonie staną do walki o ligowe punkty. Siatkarki z Łańcuta w niedzielę podejmować będą ekipę AZS-u KSZO Ostrowiec Świętokrzyski . Przed miesiącem obydwie drużyny spotkały się także w łańcuckiej hali. Stawką tamtej konfrontacji był awans do dalszych gier Pucharu Polski. Niestety UMKS przegrał go z kretesem.

 

Ale nas wtedy zbiły – wspomina tamten pojedynek Roman Murdza . Trzeba się będzie więc zrewanżować. Wygrać z Ostrowcem nie będzie jednak wcale łatwo. To dobra i solidna drużyna. Nie ukrywam wcale, że czujemy przed nią respekt. Respekt, respektem, ale wcale nie zamierzamy przegrać tego meczu jeszcze przed jego rozpoczęciem. Jesteśmy wszyscy podbudowani wygraną na wyjeździe z Legionovią . Dziewczyny uwierzyły w siebie, we własne możliwości. Zapowiadają, że z taką samą determinacją jak w zwycięskim meczu w Legionowie, będą walczyły w niedzielę przed własną publicznością. Chcą pokazać się z jak najlepszej strony i sprawić wszystkim miłą niespodziankę. Zapowiada się więc na ciekawą konfrontację. Wygra ten kto popełni mniej błędów – kończy Murdza. 

Trener Murdza już niejednokrotnie udowodnił, że nie rzuca słów na wiatr. Tydzień temu obiecał, że jego zespół podejmie walkę z Legionovią i tak faktycznie było. Teraz też możemy się spodziewać, że jego zespół nie odpuści, a kibice z Łańcuta będą świadkami dobrego siatkarskiego widowiska.

źródło: Super Nowości

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved