Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > AZS Pronar Białystok przed pierwszym turniejem PP

AZS Pronar Białystok przed pierwszym turniejem PP

Białostoczanki mają jeszcze sporo czasu na przygotowania do gry w Lidze Siatkówki Kobiet (inauguracja w grudniu), ale już za tydzień grają pierwsze oficjalne mecze w przebudowanym składzie. Pronar AZS Zeto czeka w Gdańsku pierwszy turniej Pucharu Polski.

W przygotowaniach do spotkań z: Naftą Gaz Piła, Centrostalem Bydgoszcz i Gedanią Gdańsk pomóc mają sparingi ze Stalą Mielec. Pierwszy w sobotę o godz. 18.30, drugi – w niedzielę o 11.30. Gry kontrolne zostaną rozegrane w sali Szkoły Podstawowej nr 50 przy ul. Pułaskiego. Organizatorzy postanowili wprowadzić na te pojedynki bilety, w cenie po 10 zł.

Jesteśmy do tego zmuszeni ze względu na wysokie koszty wynajmu sali na tego typu imprezy – tłumaczy Wojciech Piotrowski, menedżer Pronaru. – Innej sali, która by nam odpowiadała, w Białymstoku nie ma. Ta nam się podoba, ale jest droga. Nic na to nie poradzimy.Trener Czesław Tobolski nie będzie mógł skorzystać ze wszystkich zawodniczek ze swojej kadry. Sylwia Pycia z reprezentacją wyleciała do Azji na mistrzostwa świata. Marta Pluta, która nie załapała się na ten wyjazd, dziś powinna wreszcie dojechać do Białegostoku i być może zagra. Ale Magdalena Saad ostatnio nie trenowała z zespołem i raczej nie wystąpi.

Stal w poprzednim sezonie broniła się przed spadkiem z LSK.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski, rozgrywki towarzyskie, Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved