Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Przegrany sparing reprezentacji Niemiec

Przegrany sparing reprezentacji Niemiec

Siatkarki Niemiec uległy wczoraj 1:3 Brazylijkom, w drugim towarzyskim meczu rozgrywanym w Stuttgarcie. Reprezentacja Niemiec wylatuje do Japonii już 21 października.

We wtorek Niemki wygrały z Brazylią 3-0. – Bardzo chciałyśmy powtórzyć sukces z wczorajszego dnia, ale dziś byłyśmy bardziej spięte a Brazylijki grały znacznie lepiej – powiedziała po meczu Angelina Grün. Na pytanie, jakie miejsce wg niej mogą zająć Niemki na zbliżających mistrzostwach świata odpowiedziała: W Japonii chcemy znaleźć się co najmniej na 12. miejscu a może i wyżej.

Bardziej optymistycznie do wyjazdu do Japonii nastawiona jest Christina Benecke, dla której marzeniem byłoby zajęcie miejsca ósmego. Christina uznała że przegrana z Brazylią 1-3 nie jest dla nich dyshonorem. – Jestem zadowolona z przygotowania drużyny i wydaje mi się, że ze spokojem możemy jechać do Japonii – dodała zawodniczka.Niemcy – Brazylia 1:3 (17:25, 25:23, 24:26, 17:25)

Wyjściowe składy:

Niemcy: Margareta Kozuch, Cornelia Dumler, Angelina Grün, Christiane Fürst, Corina Ssuschke, Kerstin Tzscherlich

Brazylia: Helia Souza, Walewska Oliveira, Fabiana Claudino, Marianne Steinbrecher, Jaqueline Carvalho, Sheilla Castro, Fabiana Oliveira (libero)

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved