Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Kibice oczekują zwycięstwa

Kibice oczekują zwycięstwa

Kibice oczekują od drugoligowych siatkarek tarnobrzeskiej Siarki trzeciego już zwycięstwa z rzędu. Jest to bardzo realne, bowiem Siarka podejmować będą we własnej hali drugi zespół Aluprofu Bielsko-Biała.

Bielszczanki występują w tym sezonie pod nazwą swego sponsora, dlatego z nazwy zespołu zniknął człon – Stal. To silny zespół, złożony z juniorek, ale korzystający też z zawodniczek, które trenują z pierwszym zespołem. Nasze zespół czeka więc niekoniecznie łatwe zadanie. Tarnobrzeskie siatkarki rozpoczęły sezon od porażki z MOSiR Remegum Mysłowice 1:3, następnie pokonały Dalin Myślenice 3:2, a ostatnio w Nowym Sączu tamtejszą Sandecję 3:1. Teraz będzie szansa na trzecią wygraną z rzędu.

Najważniejsze jest to, że zagramy w pełnym składzie, wszystkie zawodniczki będą do mojej dyspozycji. W Nowym Sączu zagraliśmy dobrze w przyjęciu i bloku, jeśli do tych elementów dojdzie jeszcze skuteczny atak, to powinno być dobrze – mówi szkoleniowiec tarnobrzeskiego zespołu Andrzej Dróbkowski.Ewentualne zwycięstwo zespół Siarki zadedykuje zapewne Agacie Brągiel, która w niedzielę zmieni stan cywilny. Wstęp na sobotni mecz (początek, godzina 17) jest wolny.

źródło: Echo Dnia

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved