Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Wkręt-Met zagra wreszcie w Częstochowie

Wkręt-Met zagra wreszcie w Częstochowie

W piątek otwarcie sezonu z udziałem Wkręt-Metu Domeksu. Do Częstochowy przyjedzie PZU AZS Olsztyn. Mecz Pucharu Polski będzie pierwszym w tym sezonie ważnym meczem o stawkę, jaki akademicy rozegrają przed własną publicznością.

To będzie oficjalny debiut trenera Arie Brokkinga, jego asystenta Radosława Panasa oraz czwórki nowych zawodników: Roberta Szczerbaniuka, Rileya Salmona, Marcina Wiki i Piotra Nowakowskiego. Po trzech latach przerwy w koszulce AZS-u zagra również Andrzej Stelmach, który odszedł ze Skry Bełchatów i podpisał z Wkręt-Metem trzyletni kontrakt. Czy wszystkich siatkarzy zobaczymy w akcji – trudno powiedzieć, ale trójkę: Stelmach, Salmon, Szczerbaniuk z pewnością tak. To bowiem pewniacy w składzie naszej drużyny.

Wkręt-Met zmierzy się z olsztynianami dwa razy – w piątek o godz. 19 i w sobotę o 17. Bilety można już nabywać w restauracji McDonald’s (ceny: 20 zł normalny i 15 zł ulgowy na trybuny wokół boiska oraz 15 i 10 zł na balkon). W siedzibie klubu przy ul. Krótkiej 29/31 w sprzedaży są także karnety na sezon 2006/2007 w cenie 500 i 300 zł brutto.źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved