Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Rafał Gąsior: Potrzebujemy czasu

Rafał Gąsior: Potrzebujemy czasu

Siatkarkom II-ligowego Pałacu II/Wyższej Szkoły Gospodarki nie udało się w sobotę wywalczyć punktów w pojedynku z ChTPSż - Żeby wierzyć w to, co się robi na treningu nie trzeba nauki - mówi trener Rafał Gąsior.

Żeby wierzyć w to, co się robi na treningu nie trzeba nauki. Albo ktoś ma charakter do gry albo nie. Z pewnością nie będziemy płakać po tym spotkaniu, bo jeszcze nieraz przyjdzie nam przegrać. W tygodniu poprzedzającym mecz mieliśmy do dyspozycji tylko jedną rozgrywającą, bo Ania Wodrowska miała sprawy rodzinne i w meczu też mogłem skorzystać tylko z jednej rozgrywającej, która na dodatek sporo się nabiegała, bo nie leżało nam przyjęcie zagrywki.

Pomału, z meczu na mecz wykrystalizuje się szóstka. Będą więc może jedna lub dwie zmiany, bo nie można ciągle wybierać, dawać szans. Musimy postawić w końcu na konkretne dziewczyny. Potrzebujemy jeszcze tylko trochę czasu. Tak jak mówiłem przed sezonem też potrzebuję czasu, by poznać dziewczyny, bo wcześniej z nimi nie pracowałem i nie znam ich jeszcze dokładnie. Sporo z nich jest jeszcze młodziutkich i czeka nas dużo wspólnej pracy. To się poukłada, tym bardziej, że w przeciwieństwie do siatkówki przez duże „s” u nas nie ma tak, że jak ktoś gra na prawym skrzydle to tylko na tej pozycji. Michalina Wojciechowska tydzień temu grała na lewym skrzydle, teraz na środku ataku i dobrze na bloku funkcjonuje.*Wypowiedzi Rafała Gąsiora pochodzą z wywiadu przeprowadzonego przez Jacka Drozdowskiego.

źródło: Gazeta Pomorska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved