Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Bernardinho zbiera drużynę na mistrzostwa świata

Bernardinho zbiera drużynę na mistrzostwa świata

Trener narodowej, brazylijskiej drużyny w piłce siatkowej, Bernardinho, powołał w poniedziałek 16 zawodników, którzy będą przygotowywać się do mistrzostw świata, mających się odbyć w Japonii w dniach od 17 listopada do 3 grudnia.

Poza szesnastoma zawodnikami, powołał jeszcze dwóch innych, którzy mają uczestniczyć w treningach jako specjalnie zaproszeni.

Brazylia w Japonii ma bronić mistrzowskiego tytułu, który zdobyła w 2002 r. w Argentynie, kiedy w decydującym spotkaniu zwyciężyła Rosję (Brazylia jest również aktualnym mistrzem olimpijskim). Znajduje się w Grupie B (mecze odbędą się Fukuoka), w tej samej co Niemcy, Kuba, Grecja, Francja i Australia. Pierwszy mecz Brazylijczycy rozegrają 17 listopada przeciw Kubie.Już w poniedziałek pojawili się w Saquarema (Rio de Janeiro) trzej siatkarze z podstawowej drużyny: Bruno Rezende, Samuel Fuchs i Roberto Minuzzi oraz obydwaj specjalnie zaproszeni, Lucas Saatkamp i Thiago Soares Alves.

We wtorek powinni do nich dołączyć: Ricardinho, Marcelinho, André Heller, Sidăo, Gustavo, Rodrigăo, André Nascimento, Anderson, Leandro Vissoto, Giba, Murilo, Dante i Escadinha.

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved