Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Adam Aleksandrowicz: To dopiero drugi mecz w sezonie

Adam Aleksandrowicz: To dopiero drugi mecz w sezonie

Siatkarze z Hajnówki w sobotę w fatalnym stylu przegrali u siebie 0:3 ze słabiutką Bzurą Ozorków. - Chyba zawodnicy nie wytrzymali ciśnienia związanego z pierwszym meczem przed własną publicznością - komentuje trener Pronaru, Adam Aleksandrowicz.

W większości to bardzo młodzi gracze. Dookoła słychać tylko, kiedy zaczną grać młodsi i młodsi. Jak widać, młodość ma swoje prawa. Chłopaki potrafią spalić się w najmniej oczekiwanym momencie. Pogrzebu nie robimy, przecież to dopiero drugi mecz w sezonie. Chociaż nie da się ukryć, że jest wielka szkoda, bo gdybyśmy wygrali w sobotę, mielibyśmy bardzo spokojny start rozgrywek. Cały czas powtarzałem wszystkim, żeby nie nastawiali się na zwycięstwo tylko dlatego, że przyjeżdża do nas Bzura. Takie zakładanie przed meczem zawsze źle wychodzi, doświadczyłem tego kilka razy w poprzednim sezonie.

We wtorek spotkamy się wszyscy na treningu i na pewno trzeba poważnie porozmawiać o tym, co się stało. Siedzę teraz i analizuję ten mecz jeszcze raz na spokojnie. Jak patrzę teraz w statystyki, to jednak odbiór nie był aż taki najgorszy. Negatywną ocenę spotęgowało na pewno to, że zawodził w kluczowych momentach. Jednak mimo tych statystyk, przyjęcie powinno być zdecydowanie, zdecydowanie lepsze. Maciek Alancewicz strasznie się spalił. Jeszcze nie widziałem, by grał aż tak słabo. Mam nadzieję, że to jego jedyna taka wpadka. Więcej po prostu nie może się powtórzyć.Drużyna za tydzień spotka się w wyjazdowym meczu z GTPS Gorzów Wielkopolski. – GTPS to bardzo silny zespół. Na skrzydłach, oprócz Wołosza, który był liderem naszej ekipy w poprzednim sezonie, mają przecież Krzysztofa Śmigla i Krzysztofa Grzesiowskiego. To zawodnicy, którzy nawet w Polskiej Lidze Siatkówki potrafili wyróżnić się w ataku. Możemy zrobić tylko jedno, postarać się odrzucić ich zagrywką od siatki.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved