Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Wygrana Inotelu Poznań

Wygrana Inotelu Poznań

W wyjazdowym spotkaniu drugiej kolejki I ligi mężczyzn siatkarze KS Inotel Poznań pokonali po tie-break`u drużynę Avii Świdnik. Aktualnie w tabeli ligowej Inotel zajmuje drugie miejsce.

Powiedzieli po meczu:

Marek Jankowiak, trener Inotelu: To był wyjątkowo zacięty mecz. Walka toczyła się o każdą piłkę, a drużyna włożyła w to spotkanie wiele serca, ogromną determinację, ambicję, wolę walki i to przyniosło efekt. Na szczególne słowa uznania zasługuje nasz kapitan Tomasz Sokołowski, który był prawdziwym liderem zespołu i poprowadził Inotel do zwycięstwa



Tomasz Woźniak, rzecznik prasowy Inotelu: Kluczem do zwycięstwa była gra całego zespołu, który pokazał jak bardzo zależy mu na zbudowaniu w Poznaniu silnego klubu. Po dwóch kolejkach zajmujemy pozycję wicelidera mając za sobą już spotkania z silnymi rywalami. Myślę, że po spotkaniu 3. kolejki ze Skrą Bełchatów II w najbliższą sobotę zostaniemy liderem ligi.

Marian Malak, prezes KS Inotel: Drużyna wykonała zadanie w stu procentach! Po trudnym i wyczerpującym spotkaniu od poniedziałku zaczniemy przygotowania do pojedynku ze Skrą Bełchatów II w 3. kolejce.

ASPS Avia Świdnik – KS Inotel Poznań 2:3

(23:25, 31:29, 25:23, 26:28, 13:15)

Składy zespołów:

Avia: Marcin Ogonowski, Mariusz Kowalski, Zbigniew Żurek, Jakub Kaźmierski, Bartosz Węgrzyn, Wojciech Pawłowski, Jakub Guz (libero) oraz Maciej Gorzkiewicz, Marcin Jarosz, Tomasz Bogusz.

Inotel: Łukasz Staniewski, Mariusz Kuczko, Paweł Łojewski, Tomasz Sokołowski (kapitan), Daniel Dwernicki, Bartosz Mischke, Michał Dębiec (libero) oraz Maciej Grygier, Artur Kulikowski.

Zobacz również:

Wyniki 2. kolejki oraz tabela I ligi mężczyzn

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved