Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Trzecie zwycięstwo WSWFiT Białystok

Trzecie zwycięstwo WSWFiT Białystok

Trzeci mecz i trzecia wygrana to dorobek białostockich siatkarek występujących pod szyldem Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki.

Zespół, stanowiący rezerwy przygotowującego się do występów w ekstraklasie Pronaru Zeto, w sobotę nie mógł być jednak do końca uszczęśliwiony. Co prawda, pokonał na wyjeździe Jedynkę Aleksandrów Łódzki, ale tylko 3:2. W związku z tym wywalczył dwa, zamiast trzech punktów. To pierwsza strata białostoczanek w sezonie.

Mogłyśmy wygrać, może nie 3:0, ale 3:1 na pewno – mówi trenerka Natalia Tobolska. – Stało się jednak inaczej, ale z drugiej strony mamy wygraną, czyli można się cieszyć. Dziewczyny wyszły na boisko po długiej podróży, dlatego nasza gra nie wyglądała tak, jakbyśmy sobie tego życzyły.Szczególnie w drugiej partii białostoczanki popełniały masę błędów. Praktycznie w każdym elemencie gry były słabsze od ekipy gospodyń, która jest beniaminkiem w II lidze.

Po zwycięskim pierwszym secie, w drugim dziewczyny się zagubiły. Nie było ani przyjęcia, ani obrony, ani ataku, nawet dobrej zagrywki – wylicza Tobolska. – Rywal wystawił dwie zawodniczki mierzące około 190 cm i nie mogłyśmy sobie z nimi poradzić. Na szczęście potem ponownie rozkręciłyśmy się i jest wygrana.

Jedynka Aleksandrów Ł. – WSWFiT Białystok 2:3 (21:25, 25:20, 28:26, 20:25, 13:15)

WSWFiT: Kulik, Iwaniuk, Zakrzewska, Gosko, Szulborska, Korol, Sobolewska (libero) oraz Sasimowicz, Dąbrowska, Karpińska.

Zobacz również:

Wyniki 4. kolejki oraz tabela gr. 3 II ligi kobiet

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved