Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > MŚ: Ewgeni Iwanow na zgrupowaniu kadry pomimo kontuzji

MŚ: Ewgeni Iwanow na zgrupowaniu kadry pomimo kontuzji

Reprezentant Bułgarii Ewgeni Iwanow, który wyjechał już z Bełchatowa na zgrupowanie swojej reprezentacji przed MŚ, pojechał do Prawec, gdzie trenuje z drużyną pomimo urazu barku, którego nabawił się w Polsce.

Zespół pod wodzą Martina Stoewa będzie trenować w Prawec do 28.października. Iwanow, który ma problemy z barkiem (kontuzja dotyczy włókien w mięśniach barku) co było przyczyną, iż zawodnik nie zagrał przeciwko Levskiemu Sofia w ostatniej kolejce Ligi Mistrzów, również pojawił się na zgrupowaniu.

Zawodnik nie wyobraża sobie, że mógłby nie pojechać do Japonii, dlatego stawił się na zgrupowaniu, które rozpoczęło się wczoraj. Przez pierwsze dni nie będzie brał udziału w treningach, jednak jak sam przyznaje, najszybciej jak to możliwe chce wrócić do treningów.W Prawec trenuje obecnie dwunastu zawodników, brakuje grających jeszcze w lidze francuskiej Danaila Miluszewa oraz Danaila Michajlowa. Nie ma także dwóch zawodników CSKA Sofia, Iwana Zarewa oraz Daniela Peewa, którzy dołączą do zespołu jutro.

Zawodnicy na razie trenują dwa razy dziennie, a główny nacisk kładzie się na przygotowanie fizyczne.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved