Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Igor Kolaković nowym trenerem Serbów

Igor Kolaković nowym trenerem Serbów

Od trzech lat prowadził wraz z Ljubomirem Travicą zespół mistrzów olimpijskich z Sydney. Po jego rezygnacji z funkcji pierwszego szkoleniowca, serbski związek postawił na Igora Kolakovića, asystenta byłego trenera.

W kuluarach pojawiały się dwa nazwiska, Julio Velasco i Andrea Anastasi. OSSCG (Siatkarski Związek Serbii i Czarnogóry) postanowił jednak, kontynuować myśl szkoleniową duetu TravicaKolaković, powierzając funkcję pierwszego trenera właśnie temu drugiemu. Umowa jest na razie krótko terminowa, Kolaković poprowadzi drużynę na mistrzostwach świata w Japonii.

Chciałbym podziękować szefom związku, że postawili na mnie. – powiedział Kolaković, gdy przekazano mu informację o nominacji. – Mam nadzieję, że spełnimy oczekiwania osiągając podczas mistrzostw świata jak najlepszy rezultat.Urodziny w Czarnogórze, w 1965 roku, Igor Kolaković to obecny trener Budućnosti Podgorica, zespołu z Czarnogóry, który gra w tegorocznych rozgrywkach Ligi Mistrzów. W zeszłym sezonie był jednym z przeciwników Skry Bełchatów.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved