Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Derby Opolszczyzny dla zespołu Karo

Derby Opolszczyzny dla zespołu Karo

Tak jak w zeszłym sezonie Karo Strzelce Opolskie gładko wygrały u siebie w derbach Opolszczyzny z AZS-em Opole. W sobotę najbardziej zadowolonym siatkarzem był atakujący gospodarzy Jacek Skotak...

Zawodnicy inni, a przebieg meczu ten sam. Rozpatrywałem różne scenariusze tego meczu, ale nie taki, że będziemy mieli takie słabe przyjęcie przy tak prostej zagrywce rywali – stwierdził trener przegranych Zbigniew Rektor.

Jego zawodnicy nie potrafili przyjąć przebijanej z miejsca przez rywali piłki, a do tego w drużynie dochodziło do licznych nieporozumień. Nic dziwnego, że poza wygranym drugim setem goście nie potrafili dotrzymać kroku gospodarzom. – Ustrzeliliśmy ich zagrywką, ale generalnie przewyższaliśmy ich we wszystkich elementach. Zrealizowaliśmy nasze założenia i zdobyliśmy trzy punkty. Mam nadzieję, że tak będzie w kolejnych meczach, w których mamy słabszych przeciwników – podkreśla trener Karo Radosław Górski.W sobotę najbardziej zadowolonym siatkarzem był atakujący gospodarzy Jacek Skotak, który w zeszłym sezonie grał jeszcze w Opolu, ale odszedł, bo trener Rektor postawił na innych zawodników.

Karo Strzelce Opolskie – AZS PO Cementownia Odra Opole 3:1 (25:16; 24:26; 25:17; 25:19)

Składy zespołów:

Karo: Barciak, Pudełko, Baradziej, Skotak, Prochera, Wójtowicz, Jaroch(l) – Sawlewicz, Sobecki, Rakoczy, Szczużewski, Kapuśniak.

AZS: Michalak, Jamrozowicz, Wendykier, Bobko, Kęsicki, Migdał, Majka(l) – Nalepka, Melnarowicz, Miličević, Andruszko, Kałasz.

Zobacz również:

Wyniki 4. kolejki oraz tabela gr. 2 II ligi mężczyzn

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved