Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Przed meczem rezerw Pałacu z ChTPS Chodzież

Przed meczem rezerw Pałacu z ChTPS Chodzież

ChTPS Chodzież, zajmujący 5 miejsce w tabeli będzie dziś rywalem bydgoskiego Pałacu II/Wyższej Szkoły Gospodarki. Mecz z ChTPS rozpocznie się o godz. 16.00 w hali Pałacu Młodzieży przy ul. Jagiellońskiej. Co o przeciwniku wiedzą bydgoskie siatkarki?

Rywalki zespołu prowadzonego przez Rafała Gąsiora (8. lokata) w dotychczasowych trzech kolejkach straciły punkty w meczu z Uniwersytetem Piast Szczecin wygrywając 3:2 i przegrywając 0:3 z Energą/Gedanią II Gdańsk. Pokonały natomiast przed tygodniem 3:1 AZS AR Poznań. Co o przeciwniku wiedzą bydgoskie siatkarki?

Wiedza nie zawsze przenosi się na wynik – mówi bydgoski szkoleniowiec. – Można o przeciwniku wiedzieć wszystko, jeszcze więcej powiedzieć, ale tak naprawdę ważne jest, by zagrać na swoim poziomie. Ja mam nadzieję, że moje dziewczyny zagrają przynajmniej na takim poziomie jak w meczu z Naftą. Dobrze byłoby, gdyby jeszcze poprawiły zagrywkę i jej przyjęcie.Mecz z ChTPS rozpocznie się o godz. 16.00 w hali Pałacu Młodzieży przy ul. Jagiellońskiej. Wstęp bezpłatny. Pozostałe dwa zespoły z regionu występujące w grupie 1, swoje mecze rozegrają na wyjeździe. Sokół Mogilno gra w Pile z Naftą II/Gaz, a Budowlane Toruń w Poznaniu z AZS AR.

źródło: Gazeta Pomorska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved