Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Katarzyna Skowrońska: W poniedziałek na maksa

Katarzyna Skowrońska: W poniedziałek na maksa

Katarzyna Skowrońska-Dolata jest pod troskliwą opieką specjalistów "Fizjofitu" w Gliwicach. Tam po kontuzji i zabiegu przechodzi obecnie rehabilitację. - Jestem już po dwóch treningach. Rano chodzę na rehabilitację, a popołudniem trenuję w Dąbrowie Górniczej - mówi.

Bardzo mi zależało na kontakcie z piłką. Wieczór mam dla siebie. Rehabilitanci konsultowali z lekarzem i w ich opinii w poniedziałek będę już mogła ćwiczyć na maksa.

Tego dnia kadrowiczki spotkają się w Warszawie na krótkim zgrupowaniu przed środowym odlotem do Chin. Powrót do zdrowia awizuje Maria Liktoras. Jest jeszcze Agata Mróz, a o sile środka w reprezentacji stanowiła ostatnio Sylwia Pycia. Kandydatek cztery, a miejsc jest tylko trzy. Cieszę się z każdego powodzenia moich koleżanek – powiedziała Katarzyna Skowrońska-Dolata. – Rywalizacja może tylko wyjść reprezentacji na dobre.Niezależnie od tego w jakim składzie zagra reprezentacja w mistrzostwach świata dwukrotna czempionka Europy uważa, że trzeba zagrać na maksa.

Słyszę często, że w igrzyskach olimpijskich liczy się przede wszystkim udział – powiedziała Katarzyna Skowrońska-Dolata. – Bardzo bym chciała zagrać w Pekinie. Ale gdy już tam znajdę to warto byłoby coś ugrać. Podobnie myślę o mistrzostwach świata.

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved