Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > AZS Olsztyn przed meczami z Inżynierami

AZS Olsztyn przed meczami z Inżynierami

W sobotę i niedzielę siatkarze PZU AZS Olsztyn rozegrają kolejny dwumecz fazy grupowej Pucharu Polski. Przeciwnikiem będzie drużyna AZS-u Politechniki Warszawa a mecze rozegrane zostaną w Giżycku.

Drużyna ze stolicy przez wielu uważana jest za „czarnego konia” tegorocznych rozgrywek. Warszawianie wzmocnili się ostatnio kilkoma wartościowymi zawodnikami (min. Markiem Siebeckiem z PZU AZS) i wszystko wskazuje na to, że będą w stanie zagrozić najwiekszym faworytom Polskiej Ligi Siatkówki. Jak narazie podopieczni Krzysztofa Felczaka nie spisują się jednak najlepiej o czym świadczą zeszłotygodniowe porażki na własnym parkiecie z AZS-em Częstochowa (2:3 i 0:3).

Tymczasem zespół PZU AZS Olsztyn doznał kolejnego osłabienia. Do listy zawodników nie mogących wystąpić w tym dwumeczu dołączył w czwartek Paweł Kuciński, który doznał kontuzji kolana wyłączającej go na kilka tygodni z gry i treningów. Jeśli dodamy do tego fakt, że z powodów regulaminowych w Giżycku nie zagrają także Marcin Możdżonek, Wojciech Grzyb, Michał Bąkiewicz, Paweł Zagumny oraz Richard Lambourne to z łatwością dojdziemy do wniosku, że trener akademików – Ireneusz Mazur będzie miał wielki ból głowy oby odpowiednio ustawić wyjściową siódemkę gospodarzy.sobota godz. 16.30

niedziela godz. 11.00

Hala MOSiR w Giżycku, ul. 3-go Maja 21

źródło: pzuazs.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved