Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Liga Światowa w Polsce nominowana do nagrody DEMES

Liga Światowa w Polsce nominowana do nagrody DEMES

fot. archiwum

Nominację do prestiżowej Nagrody Biznesu Sportowego - czyli Statuetki DEMES 2006 w kategorii Wydarzenie Sportowe, uzyskały rozgrywki Ligi Światowej w Polsce.

W tej samej kategorii nominowane są również rozgrywki SWATCH FIVB World Tour w Warszawie oraz Starych Jabłonkach, swojego miejsca na liście kandydatów do nagrody doczekał się również Memoriał im. H. Wagnera. Wśród osób nominowanych do nagrody za Sportowy Wizerunek nie znalazł się nikt z „siatkarskich” sportowców.

 

Nagrody Biznesu Sportowego – Statuetki DEMES służą promowaniu działań związanych z marketingiem sportowym, ale zarazem mają przyczynić się do promowania sportu w ogólności. 

Statuetki zostaną przyznane w następujących kategoriach: Sportowy Wizerunek, Sponsor Sportu, Sport & Business, Wydarzenie Sportowe, Projekt Sponsoringowy, Sportowy Projekt Medialny, Sportowa Marka, Osobowość Mediów, Sportowy VIP, DEMES Honorowy oraz DEMES Zagraniczny.

 

Mając na uwadze zainteresowanie, z jakim spotkały się nagrody w roku 2004 i 2005, organizatorzy postanowili rozszerzyć zakres kategorii oraz uatrakcyjnić oprawę ceremonii wręczenia nagród, po raz trzeci organizując GALĘ SPORTU I BIZNESU.

 

Statuetki zostaną wręczone w dniu 8 listopada 2006 podczas uroczystej gali w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie.

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved