Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Wakacje trenera mieleckich siatkarek

Wakacje trenera mieleckich siatkarek

Dla szkoleniowca siatkarek mieleckiej Stali Jacka Wiśniewskiego minione wakacje były szczególne. Choćby z tego względu, że po raz pierwszy od ponad pięciu lat wyjechał z najbliższymi na urlop.

Odkąd związałem się z siatkówką, a było to przed pięcioma laty, nigdy nie miałem czasu pojechać z żoną i dziećmi na wakacje. W tym roku się udało i jestem z tego bardzo zadowolony – mówi najprzystojniejszy trener w Lidze Siatkówki Kobiet.

Pan Jacek wraz z żona Małgorzatą, czteroletnią córeczką Darią oraz półtorarocznym synem Maćkiem, pojechali najpierw do Turawy koło Opola, a następnie z południa kraju, przemieścili się na północ, wypoczywając w nadmorskiej Łebie.W Turawie jest przepięknie, to bardzo malownicze miejsce, ale byliśmy tam w lipcu, kiedy upały były nie do zniesienia i to był spory mankament. Wraz z żoną nie należymy jednak do ludzi, którzy marudzą i cieszyliśmy się z tego, co mieliśmy. Na szczęście w planie był także wyjazd do Łeby. Przyznam szczerze, że nad Bałtykiem pogoda nas nie rozpieszczała, ale tam też nie narzekaliśmy, bowiem po tych upałach, które przeżyliśmy w Turawie, chłodne noce w Łebie były zbawieniem – opowiada mielczanin.

Szkoleniowiec siatkarek Stali nie wybiega jeszcze myślami do przyszłorocznych wakacji, ale wie, że z najbliższymi sobie osobami znów gdzieś pojedzie. Póki co, wraz ze swymi podopiecznymi przebywa na zgrupowaniu w podrzeszowskiej Kielanarowej.

źródło: echo-dnia.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne, Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved