Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Miguel Beato Cruz: Nasz cel – trzecie miejsce w grupie

Miguel Beato Cruz: Nasz cel – trzecie miejsce w grupie

Reprezentacja Dominikany do Japonii wylatuje już w niedzielę, by tam rozpocząć końcowy etap przygotowań do mistrzostw świata. - W każdym meczu naszym celem będzie wygrana” mówi przed zbliżającym się turniejem szkoleniowiec Dominikanek Miguel Beato Cruz.

Dominikana rywalizować będzie w Japonii w grupie B z zespołami Rosji, Chin, Azerbejdżanu, Niemiec oraz Meksyku. – Naszym celem jest zajęcie trzeciego miejsca w grupie a potem zobaczymy, kto będzie naszym przeciwnikiem w fazie drugiej i odpowiednio do tego przygotujemy właściwą taktykę – mówi trener Dominikany Miguel Beato Cruz. – Nie jedziemy tam tylko dla samego uczestnictwa. W każdym meczu naszym celem będzie wygrana.

To był dobry rok dla ekipy Dominikany. Podopieczne trenera Cruza zdobyły złoto na XX Igrzyskach Ameryki Środkowej i Karaibów w Kolumbii, a także wygrały towarzyski turniej TV Azteca Cup w Meksyku. Rywalizację w V turnieju Pan America Cup zakończyły na miejscu trzecim a tegoroczną edycję Grand Prix na ósmym.Trenowaliśmy cały czas bardzo ciężko i rezultaty powoli zaczynają być widoczne. Nasza drużyna jest kombinacją doświadczenia i młodości. Jesteśmy bardzo optymistycznie nastawieni do naszej rywalizacji w mistrzostwach świata – zaznacza Miguel Beato Cruz.

Skład Dominikany na Mistrzostwa Świata:

Cosiris Rodriguez
Annerys Vargas
Milagros Cabral
Nurys Arias
Cindy Rondon
Juana Gonzalez
Evelyn Carrera
Rosa Caso
Yudelkys Bautista
Bethania de la Cruz
Karla Echenique
Kenia Moreta
Prisilla Rivera
Altagracia Mambru

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved