Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kombinacje Jana Sucha

Kombinacje Jana Sucha

- Niezależnie od rozwoju sytuacji w Pucharze Polski będziemy konsekwentnie realizowali program przygotowań do ligi - mówi trener rzeszowskiej Resovii Jan Such. Jego zespół w pierwszej rundzie pucharowych rozgrywek dwa razy pokonał Jastrzębski Węgiel.

Z wyników jestem zadowolony z gry nie – mówi rzeszowski szkoleniowiec. – Z Jastrzębskim Węglem wygrywaliśmy już gdy występował z kadrowiczami. W czasie ostatnich meczów minęły trzy tygodnie od zgrupowania w Zakopanem. Zespół znalazł się w dołku. Mieliśmy kłopoty z przyjęciem zagrywki. Statystki powinny być zdecydowanie lepsze, stać nas na 65-70 procent w tym elemencie.

W meczach z Jastrzębskim Węglem nie grał Duszan Kubica. Ma on problemy z kolanem, są one na tle przeciążeniowym.W następnej rundzie PP Resovia zagra również u siebie z Gwardią Wrocław. Jak mówi trener Jan Such dalej będzie kombinował z libero, choć Duszan Kubica już w środę wznowi treningi.

W drugim meczu z Jastrzębskim Węglem nie grał Grzegorz Pilarz. W pierwszym wyszedł tylko na krótko. – U nas on nie trenował – mówi Jan Such. – W tym tygodniu ma zgrupowanie kadry, choć powinien być poddany leczeniu. Będę o tym rozmawiać z trenerem Alojzym Świderkiem.

Trener Resovii dodał, że skład wyjściowej szóstki ma już w głowie, ale dalej będzie próbował różnych ustawień. Każdy z zawodników musi dostać szansę.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved