Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Siatkarski jubileusz na Podkarpaciu

Siatkarski jubileusz na Podkarpaciu

W miniony czwartek w Rzeszowie hucznie obchodzono 60-lecie siatkarskiego związku na Podkarpaciu. Były wspomnienia, gratulacje i odznaczenia. Niektórym aż łezka w oku się kręciła.

Nie pamiętam, kiedy po raz ostatni tylu znamienitych gości spotkało się w jednym miejscu – mówił w czwartek z dumą w głosie prezes Podkarpackiego Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej, Wiesław Radomski. Prezes Radomski miał rację. Goście faktycznie dopisali. Byli ci, którzy pamiętają początki siatkówki na Podkarpaciu. Byli także ci, którzy tworzą obecną historię tej pięknej i widowiskowej dyscypliny sportu.

Swoją obecnością jubileuszowe obchody zaszczycił między innymi prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Mirosław Przedpełski.Gratuluję z całego serca tak zacnego jubileuszu. Jestem jednym z was. Przecież to wy wybraliście mnie na delegata do Warszawy, to dzięki wam jestem prezesem PZPS-u – nie ukrywał sternik polskiej siatkówki. – Dołożę wszelkich starań aby Rzeszów znów gościł reprezentację Polski. Pokazaliście przecież, że potraficie organizować imprezy jak mało kto. Szkopuł tylko w tym, że hala na Podpromiu jest troszkę mała, ale i z tym damy sobie radę. Mamy w palnie rozdzielać mecze Ligi Światowej. W jeden dzień siatkarze mogliby zagrać w Rzeszowie, a w drugi w innym mieście. Więcej ludzi mogłoby wtedy na żywo oglądać mecze z udziałem naszej reprezentacji. Jeszcze raz gratuluję i dziękuję tym wszystkim, którzy pracują dla dobra podkarpackiej siatkówki. Niech wiedzą, że zawsze mogą liczyć na moje poparcie i pomoc – zapewnił na koniec Mirosław Przedpełski.

źródło: Super Nowości

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved