Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Maria Liktoras trenuje z Piastem Szczecin

Maria Liktoras trenuje z Piastem Szczecin

Jedna z gwiazd polskiej siatkówki ćwiczy z pierwszoligowym Piastem i przechodzi rehabilitację po artroskopii kolana. Rok temu z Piastem ćwiczyła Dorota Świeniewicz.

31-letnia mistrzyni Europy z 2003 roku odniosła niedawno kontuzję i konieczny był zabieg artroskopii. Wybrała szczecińskich lekarzy. Teraz przechodzi rehabilitację i poprosiła szkoleniowców Piasta o możliwość udziału w treningach. – Masza nie jest jeszcze w pełni sił, ale to profesjonalistka w każdym calu. Widać duże umiejętności. Moje zawodniczki podpatrując ją na treningach mogą wiele się nauczyć – uważa Jerzy Taczała.

Liktoras w sezonie 1997/98 grała w Chemiku Police, a później przeszła do lepszych klubów i trafiła w końcu do reprezentacji Polski. W nadchodzącym sezonie będzie grać w rosyjskim AZS-ie Bałakowskaja Bałakowo. Zależy jej na jak najszybszym powrocie do pełnej sprawności, bo wciąż ma szanse na powołanie do reprezentacji Polski na zbliżające się Mistrzostwa Świata w Japonii (31 października – 16 listopada).Liktoras nie jest pierwszą reprezentantką, która gości na treningach w Szczecinie. Rok temu z Piastem ćwiczyła Dorota Świeniewicz.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved