Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Energa Gedania ma wreszcie budżet

Energa Gedania ma wreszcie budżet

Siatkarki i trenerzy Energi Gedania mogą wreszcie odetchnąć. Po powrocie ze zgrupowania we Władysławowie otrzymają zaległe zarobki. Wszystko dzięki temu, że w środę Energa podpisze kolejną umowę sponsorską z najstarszym gdańskim klubem.

W niektórych przypadkach zaległości sięgały nawet kilku miesięcy i atmosfera w drużynie zaczęła się robić coraz bardziej gęsta. Przez najbliższy rok takie problemy nie powinny się już pojawić.

Niestety, przez zwłokę sponsora Gedania straciła już szanse na pozyskanie nowych polskich siatkarek, bo wszystkie dobre zawodniczki podpisały kontrakty gdzie indziej. Trzeba będzie wzmocnić zespół siatkarkami z zagranicy. – Lepiej późno niż wcale – komentuje termin podpisania umowy prezes Gedanii Zdzisław Stankiewicz. – Mamy jednak taką kwotę, o jaką walczyliśmy, więc trzeba zakasać rękawy i jak najszybciej szukać wzmocnień. Jest jeszcze trochę czasu, bo ligowe mecze zaczynają się dopiero w grudniu – dodaje.Wcześniej, już w najbliższy weekend, Energa Gedania rozegra pierwszy turniej w ramach Pucharu Polski. Jej rywalami będą Centrostal Bydgoszcz, Nafta Gaz Piła i AZS Białystok.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved