Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > BOT Skra zagra bez Ewgienija Iwanowa

BOT Skra zagra bez Ewgienija Iwanowa

W ostatnim czasie bełchatowianom nie brakuje problemów. Tydzień temu do porażki w Belgii bardzo przyczynili się sędziowie, a teraz szkoleniowcy mają kłopoty kadrowe. W poniedziałek trening musiał przerwać Iwanow.

Mocno zaatakował kilka razy i bark odmówił mu posłuszeństwa – opowiada Jacek Nawrocki, drugi trener BOT Skry. – Szanse, że zagra przeciwko Lewskiemu, są niewielkie. Wczoraj wieczorem do BOT Skry przyszła informacja z europejskiej federacji, że Iwanow i tak nie mógłby zagrać, bo został zawieszony na jeden mecz za krytykowanie sędziego.

Na szczęście w BOT Skrze jest trzech wysokiej klasy środkowych – Iwanow, Janne Heikkinen i Radosław Wnuk. Ten ostatni w poprzednim sezonie był podstawowym zawodnikiem mistrza Polski, ale stracił miejsce w szóstce. Jest jedynym zdrowym zawodnikiem w kadrze, który w tej edycji Ligi Mistrzów jeszcze nie pojawił się na boisku. – Uważam, że Radek wcale nie jest słabszym zawodnikiem od Iwanowa – twierdzi Nawrocki.To jednak nie koniec kłopotów, ponieważ przeziębiony jest Piotr Gruszka. – Ale co nas nie zabije, to nas wzmocni – uważa Konrad Piechocki, wiceprezes klubu. Przypomnijmy też, że przed i po spotkaniu z Lewskim dokładne badania przejdzie Wlazły. To efekt coraz częstszych skurczów mięśni w tym roku. Według atakującego z Bełchatowa, takich testów nie można przeprowadzić na treningu. – Bo w stresie, jaki występuje podczas meczu, organizm zachowuje się inaczej – wyjaśnia Wlazły.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved