Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Zwycięstwa rezerw Jadaru i WTS Warka

Zwycięstwa rezerw Jadaru i WTS Warka

W arcyciekawym spotkaniu grupy czwartej drugiej ligi WTS Warka pokonał na wyjeździe Błękitnych Ropczyce 3:2. Pierwsze zwycięstwo odniosły rezerwy Jadaru

Siatkarze z Warki potrzebowali ponad dwóch godzin, by rozprawić się z wymagającym zespołem z Ropczyc, inkasując dwa cenne punkty. Trzeba jednak przyznać, że gospodarze podnieśli wysoko poprzeczkę, a samo spotkanie nie układało się korzystnie dla gości.

Błękitni, wykorzystując ogromne problemy z przyjęciem, prowadzili 2:1 w setach i 11:6 w czwartej partii. Przełomowym momentem meczu było wprowadzenie na parkiet Marcina Budzińskiego. – Ten siatkarz tchnął w zespół dobrego ducha, a przy okazji uporządkował przyjęcie – mówił po meczu trener Warda. I mimo że krytycznych momentów nie brakowało jeszcze w tym spotkaniu [gospodarze mieli setbola i meczbola w partii czwartej], to zwycięzcami okazali się jednak goście.Po raz kolejny znakomite zawody rozegrał Krzysztof Staniec, zdobywając 38 punktów. – To prawdziwy lider zespołu, jakiego w tym zespole zawsze brakowało – dopowiedział trener WTS-u.

Błękitni Ropczyce – WTS Warka 2:3 (26:24, 15:25, 25:22, 24:26, 17:19)

WTS: Drabkowski, Wykowski, Baranowski, Staniec, Skalski, Żuber, Surmacz (libero), Budziński, Adamczyk.


Trzy punkty z Andrychowa przywiozły rezerwy Jadaru. Po przegranych meczach w Radomiu trener Wojciech Stępień przeprowadził z siatkarzami kilka poważnych rozmów i widać, że przyniosły one zamierzony efekt. – Graliśmy zupełnie inną siatkówkę, a co najważniejsze skuteczną – powiedział. Duży udział w zwycięstwie mieli Damian Słomka i Jakub Bucki. Obaj grali na wysokim procencie skuteczności w ataku.

MKS Andrychów – Jadar II Radom 1:3 (25:20, 22:25, 22:25, 20:25)

Jadar II: Górski, Drewin, Bucki, Fijałkowski, Gutkowski, Akala, Biliński (libero), Mach, Słomka, Szumielewicz.

Zobacz również:

Wyniki 3. kolejki oraz tabela gr. 3 II ligi mężczyzn

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved