Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Volley-ball Tulle Naves lepsze w „polskim” meczu

Volley-ball Tulle Naves lepsze w „polskim” meczu

Zespół pierwszej ligi francuskiej Volley-ball Tulle Naves z czterema Polkami w składzie wygrał swoje kolejne spotkanie i z 6 punktami zajmuje trzecią pozycję w tabeli. Zwycięstwo odniósł równiez Beauvais Oise, w składzie którego występują dwie nasze zawodniczki.

Zespół Tulle Naves zagrał w trzeciej kolejce na wyjeździe z Entienne St-Chamond. W zespole gospodyń wystąpiła Agnieszka Drzewiczuk, w drużynie gości można było oglądać aż cztery Polki: Magdalenę Michoń-Szczytowicz, Dorotę Wrzochol, Izabelę Placek i Martę Lach. Zespół Entienne nie nawiązał jednak walki, oslabiony brakiem dwóch podstawowych zawodniczek, które przebywają w Chinach na zgrupowaniu reprezentacji przed mistrzostwami świata. Młode zawodniczki, które weszły na parkiet w ich miejsce nie wytrzymały presji, a ich nerwowość udzieliła się całemu zespołowi. Tulle Naves z trzema zwycięstwami zajmuje trzecią pozycję w tabeli ligowej. Zespół Agnieszki Drzewiczuk jest na pozycji 10.

Entienne St-Chamond – Volley-ball Tulle Naves 0:3 (18:25, 16:25, 24:26)Zespół Doroty Burdzel i Anny Śliwińskiej, Beauvais Oise, wygrywając na wyjeździe z Entremont Rixheim udowodnił, że będzie liczył się w czołówce ligi. Mimo wyrównanych wyników poszczególnych setów to zespół Beauvais kontrolował przebieg gry i w pełni zasłużenie wygrał, awansując na 6 pozycję w tabeli.

Entremont Rixheim – Beauvais Oise 0:3 (20:25, 23:25, 23:25)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved