Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Przed meczem Wisła Kraków – Sokół Chorzów

Przed meczem Wisła Kraków – Sokół Chorzów

fot. archiwum

We wtorek o godzinie 17. rozpocznie się pierwsze spotkanie Wisły Enion w sezonie 2006/2007. Rywalem „Białej Gwiazdy” będzie drużyna Sokoła Chorzów, która ubiegłoroczne rozgrywki zakończyła na 6. miejscu.

Wiślaczki awansowały do fazy grupowej Pucharu Polski, jednak najważniejsze w rozpoczynającym się sezonie będą rozgrywki ligowe. W pierwszym meczu Wisła Enion podejmować będzie Sokoła Chorzów. Przed rokiem w Krakowie podopieczne Ryszarda Litwina pokonały 3:1 chorzowski zespół, natomiast w spotkaniu wyjazdowym przegrały w stosunku 3:0.

 

Podczas przygotowań do rozgrywek miały okazję kilkakrotnie sparować się z Sokołem. We wszystkich meczach Wisła okazywała się lepsza. 

W obu drużynach doszło do poważnych roszad kadrowych. Wisła po podpisaniu kontraktu z nowym sponsorem ściągnęła kilka bardzo dobrych zawodniczek z Magdaleną Śliwą na czele. Była reprezentantka Polski ma ułożyć grę Wisły i wprowadzić ją do LSK. Natomiast w Sokole mniej radykalne zmiany, aczkolwiek kadra zespołu powiększyła się o trzy nowe zawodniczki, które mają być siła napędową zespołu.

 

Na pewno faworytkami są krakowianki, jednak drużyna z Chorzowa zapewne tak łatwo się nie podda. Zapowiada się zatem całkiem interesujący mecz.

 

A to co przed meczem powiedziała nowa środkowa Sokoła Magda Fedorów :

Na pewno podejdziemy do meczu bardzo zmobilizowane. To pierwszy mecz w ligowy wiec trema na pewno troszkę jest. Postaramy się pokazać z jak najlepszej strony i na pewno nie ulękniemy się faworyzowanej Wisły.

źródło: inf. własna

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved