Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Zwycięstwo beniaminka w Poznaniu

Zwycięstwo beniaminka w Poznaniu

Inotel Poznań wygrał spotkanie 1. kolejkiI ligi mężczyzn z MCKiS Energetyk Jaworzno 3:1. - "Bardzo słabo zagraliśmy środkiem i to była główna przyczyna naszej porażki” - powiedział trener Energetyka.

Gratuluję Inotelowi zwycięstwa w tym spotkaniu. Jako debiutant w I lidze gospodarze zagrali bardzo dobre spotkanie. Strasznie waleczny zespół. Myślę, że w każdym spotkaniu Inotel będzie tak walczył. W miarę upływu czasu grali coraz lepiej, nie pozwalali nam na nic – powiedział trener Energetyka, Zbigniew Błaszczak.

To było nasze najlepsze spotkanie jakie dotychczas zagraliśmy – powiedział środkowy bloku Inotelu, Mariusz Kuczko.Jestem bardzo zadowolony. Drużyna zagrała bardzo dobry mecz. Graliśmy z wymagającym przeciwnikiem, który w poprzednim sezonie zajął 4. miejsce. Energetyk to przeciwnik, który nigdy się nie poddaje i gra zawsze do końca, a dziś okazaliśmy się wyraźnie lepsi. Za to należą się wielkie słowa uznania chłopakom. Włożyliśmy w to spotkanie wiele serca, ogromną determinację, ambicję, wolę walki i to przyniosło efekt – powiedział po spotkaniu trener Inotelu, Marek Jankowiak.

Uważam, że zagraliśmy bardzo dobrą siatkówkę. Z taką grą łatwo nie sprzedamy skóry w I lidze – powiedział środkowy Inotelu, Łukasz Staniewski.

KS Inotel Poznań – MCKiS Energetyk Jaworzno 3:1 (25:20, 15:25, 25:19, 25:17)

Składy drużyn:

Inotel: Łukasz Staniewski, Mariusz Kuczko, Piotr Brojek, Tomasz Sokołowski (kapitan), Daniel Dwernicki, Bartosz Mischke, Michał Dębiec (libero) oraz Paweł Łojewski, Artur Kulikowski, Adam Józefczak.

Energetyk: Krzysztof Antosik, Krzysztof Szopa, Jarosław Tepling, Szymon Kostecki, Maciej Rzędzicki (kapitan), Kacper Bielicki, Michał Jaszewski (libero) oraz Przemysław Golec, Paweł Pietryka, Marek Nowak

Zobacz również:

Wyniki 1. kolejki oraz tabela I ligi mężczyzn

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved