Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Turniej Nadziei Olipijskich dzień pierwszy

Turniej Nadziei Olipijskich dzień pierwszy

Dzisiaj w Miliczu 16. zespołów grało w w swoich grupach. Czołowa "ósemka" turnieju zagra jutro w ćwierćfinałach oraz w półfinałach imprezy. Pozostałe drużny zagrają o miejsca 9-16.

W turnieju Nadziei Olimpijskich w Miliczu grano dziś w grupach. Stawką był awans do jutrzejszych ćwierćfinałów i półfinałów imprezy. Najlepsze dwa zespoły z każdej grupy spotkają się w fazie play-off o miejsca 1-8. Pozostałe drużyny będą rywalizować o miejsca 9 -16.

W bardzo silnej grupie „A” pierwsze miejsce zajęło niespodziewanie województwo Opolskie, tuż za nimi uplasowali się reprezentanci Mazowieckiego. W grupie „B” zwycięzcą został zespół z Małopolski, drugie miejsce przypadło chłopcom ze Śląskiego. Bezapelacyjnie grupę „C” wygrał Dolny Śląsk, drugi „plac” przypadł w udziale reprezentantom Podlaskiego. Grupę „D” wygrali reprezentanci Wielkopolski, tuż za nimi skończyli rozgrywki zawodnicy z Podkarpackiego.Dzisiejszy dzień był bardzo męczący dla chłopaków, trzy spotkania, w których trzeba było zagrać na wysokim poziomie wyczerpują nawet zespoły seniorskie. Cieszę się, że chłopaki w każdym z meczów grali skutecznie, a w ostatnim spotkaniu (z Pomorskim – przyp. red.) zagrali drugi set bardzo dobrze, co jest dobrym prognostykiem przed jutrzejszym play-off – powiedział Tomasz Pajor, trener Dolnego Śląska

W dniu jutrzejszym w ćwierćfinałach spotkają się:

Dolnośląskie (1) – Podkarpackie (2)

Mazowieckie (2) – Małopolskie (1)

Opolskie (1) – Śląskie (2)

Wielkopolskie (1) – Podlaskie (2)

Zespoły województw: Łódzkiego, Lubelskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Zachodnio-Pomorskiego, Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Kujawsko-Pomorskiego i Lubuskiego zagrają jutro o miejsca 9-16.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacje młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved