Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > PP: Apetyt Resovii na pokonanie Jastrzębia

PP: Apetyt Resovii na pokonanie Jastrzębia

W sobotę siatkarze Resovii otrzymają od firmy Ivett nowe stroje. Elegancko ubrani, zagrają w nich w niedzielę z Jastrzębskim Węglem, o pierwsze zwycięstwo w Pucharze Polski!

Lepszej premiery sezonu nie można było sobie wymarzyć. Przyjeżdża wicemistrz Polski, mający w składzie gwiazdy reprezentacji Polski – Łukasza Kadziewicza, Daniela Plińskiego i Grzegorza Szymańskiego oraz Nikołaja Iwanowa, reprezentanta Bułgarii.

Po niedawnym memoriale Ambroziaka w Warszawie, gdzie rzeszowianie ograli Ślązaków, ich trener – Ryszard Bosek, obiecał Janowi Suchowi, szkoleniowcowi resoviaków, że przyjedzie na Podpromie w pełnym składzie.Wierzymy, że słowa dotrzyma, aczkolwiek w kadrze gości może zabraknąć Dawida Murka i Przemysława Michalczyka, którzy narzekali na kontuzje. W Resovii nie wystąpi jeszcze Dusan Kubica, na libero zagrają Piotr Łuka i Karel Kvasnicka. Pokażą się obaj kadrowicze – Grzegorz Pilarz i Łukasz Perłowski.

Mimo że zespoły Polskiej Ligi Siatkówki znajdują się dopiero na półmetku przygotowań do sezonu, a więc nie są jeszcze w najwyższej formie, to i tak szykują się emocjonujące widowiska. Obie drużyny to ekipy z charakterem, podobnie jak ich trenerzy. Nigdy nie odpuszczają. Nie inaczej będzie zapewne i tym razem.

Chcemy wygrać dwa razy – nie ukrywają apetytów zawodnicy i trener gospodarzy.

Mecze będą dwa. W niedzielę w Rzeszowie, a w poniedziałek w Nisku.

Zdzisław Grodecki, dyrektor klubu z Jastrzębia, pochodzi z Niska. Chce, aby jego drużyna również w rewanżu zagrała w najmocniejszym składzie i pokazała się tamtejszej publiczności z jak najlepszej strony. My postaramy się o to samo – zapewnia Such.

Spotkanie w Nisku uświetni otwarcie nowej hali i ma promować siatkówkę w najlepszym wydaniu.

Resovia i Jastrzębski Wegiel występują w grupie III razem z Avią Świdnik i Gwardią Wrocław.

źródło: Nowiny - gazeta codzienna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved