Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Energa Trefl zagra z rewelacyjnym liderem

Energa Trefl zagra z rewelacyjnym liderem

W sobotę, 7 października 2006 roku, o godzinie 19:00, siatkarze Trefla Gdańsk po raz pierwszy w bieżącym sezonie ligowym zaprezentują się przed własną publicznością. Tym razem rywalem podopiecznych Rafała Prusa będzie liderujący w tabeli beniaminek z Kozienic.

Zespół KKS Kozienice do tej pory odniósł dwa przekonujące zwycięstwa, gromadząc komplet ligowych punktów. Możemy się więc spodziewać ciekawego widowiska pomiędzy silnymi drużynami.

Aspirujący do I ligi, silny kadrowo Trefl, bedzie miał bardzo dobrą okazję do potwierdzenia, że szybkie pożegnanie się z Pucharem Polski, było wypadkiem przy pracy.W Kozienicach zainteresowanie siatkówką jest ogromne i zespół gra przy pełnych trybunach. Niektórych zawodników znam jeszcze z pracy w Warszawie. Kozienice to wybuchowa mieszanka młodości i doświadczenia, co widać po wynikach dwóch dotychczas rozegranych kolejek. Na pewno ten mecz nie będzie podobny to tego ze Spałą, spodziewam się dużego oporu rywali. Tym razem na parkiecie przebywać będą głównie podstawowi zawodnicy – powiedział trener gdańszczan, Rafał Prus.

źródło: siatkowka.trefl.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved