Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > PP: Siatkarki z Ostrowca grają z Wisłą Kraków

PP: Siatkarki z Ostrowca grają z Wisłą Kraków

Dzisiaj w Krakowie siatkarki AZS-u KSZO Ostrowiec Św. zmierzą się z ekipą Wisły, w III rundzie Pucharu Polski. W najbliższą sobotę (godz. 17) w Ostrowcu odbędzie się rewanż.

W dwumeczu w ostrowieckim zespole zabraknie rozgrywającej Natalii Kostianik, która musiała wyjechać na Ukrainę w sprawach wizowych. Ukrainka powinna zjawić się w Ostrowcu w niedzielę. Bez Kostianik, która w poprzednich meczach Pucharu Polski była czołową postacią w zespole, szanse na pokonanie Wisły zmalały.

W krakowskiej drużynie, z którą graliśmy kilka dni temu na turnieju w Częstochowie, może poza przyjęciem nie ma słabych punktów. Najmocniejszym jest rozgrywająca Magdalena Śliwa, która w odróżnieniu od wielu zawodniczek grających na tej pozycji, jest w stanie naprawić błędy w przyjęciu czy dograniu piłek. Poza tym Wisła ma bardzo wysokie zawodniczki blokujące oraz dobre skrzydłowe. Czy wygramy? W Krakowie będzie bardzo ciężko, ale w rewanżu w Ostrowcu mamy szanse – mówił trener ostrowieckich siatkarek Jarosław Bodys.Z zespołem Wisły siatkarki z Ostrowca będą rywalizować w rozgrywkach pierwszej ligi, które rozpoczną się w najbliższą sobotę. W opinii wielu trenerów, Wisła będzie w tym sezonie głównym pretendentem do awansu do Ligi Siatkówki Kobiet. AZS KSZO zainauguruje rozgrywki w sezonie 2006/2007 dopiero 21 października – wyjazdowym meczem z UMKS Łańcut. Zaplanowany na 11 października (środa) mecz 1. kolejki z Legionovią Legionowo został przełożony na 29 października, a w 2. kolejce (14 października) AZS KSZO pauzuje.

Zobacz również:

Puchar Polski kobiet – wyniki

źródło: echo-dnia.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved