Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Iwona Waligóra chce trafić do podstawowej „szóstki” Stali

Iwona Waligóra chce trafić do podstawowej „szóstki” Stali

Iwona Waligóra nie tylko dobrze gra, ale jest też pełna „luzu”, dzięki czemu ma wielu oddanych sympatyków wśród mieleckich kibiców. Przed rokiem wypożyczona do Mielca ze Stali Bielsko-Biała, tu wykorzystała swą szansę na pokazanie się w rozgrywkach LSK.

KOLEJNE WYPOŻYCZENIE

Po udanych dla niej minionych rozgrywkach, wydawało się, iż bielscy działacze nie puszczą jej już na drugi sezon do Mielca, ale ostatecznie zgodzili się na kolejne wypożyczenie.Bardzo się z tego ucieszyłam, bo z Mielcem się już związałam, jest tu dobry trener, wspaniali kibice, no i koleżanki, ba, nawet przyjaciółki. Szkoda byłoby tych wszystkich ludzi tak nagle zostawić – mówi Waligóra.

WSPÓLNY POMYSŁ

Iwona znana jest z odwagi oraz nie konwencjonalnych pomysłów. Przed dwoma laty odważyła się skoczyć na bungee, natomiast minionego lata chciała oddać swój pierwszy w życiu skok na spadochronie. Nie zamierzała skakać sama, ale ze swoją przyjaciółką z drużyny Martą Wrzesińską. To był ich wspólny pomysł.

Już było wszystko załatwione, jechałyśmy do Szczyrku, gdzie miałyśmy skakać, kiedy zadzwonił do mnie mój chłopak. Od pięciu lat pracuje w Londynie, zrobił mi niespodziankę i przyleciał na kilka dni do Polski. Nie mogłam go zawieść, był ważniejszy, więc natychmiast pojechałam do niego. Wiem, że sprawiłam zawód Marcie, ale już się na mnie nie gniewa. Skok odłożyłyśmy na następne wakacje – śmieje się Iwona.

DUŻO GRAĆ

Waligóra marzy o tym, by stać się podstawową zawodniczką w mieleckim zespole, by być, „szóstkową”, ale wie, że konkurencja w zespole jest olbrzymia. Przyszło aż pięć nowych zawodniczek.

Będziemy miały w tym sezonie znacznie silniejszy zespół niż w poprzednim. Dobrze, że liga startuje tak późno (2 grudnia – przyp. Pisz), czas będzie działał na naszą korzyść, musimy dużo ze sobą grać, bo pierwsze sparingi pokazały jak bardzo brakuje nam zgrania – mówi.

Iwona wiąże z nadchodzącym sezonem duże nadzieje, spodziewa się, że drużyna, w której gra, może sprawić bardzo miłą niespodziankę, kto wie, może nawet na miarę zdobycia medalu?


METRYCZKA: Iwona Waligóra

ma 21 lat, jest panną, wychowanką Stali Bielsko-Biała, gra na pozycji skrzydłowej. Oprócz siatkówki uwielbia sporty ekstremalne. Lubi posłuchać muzyki, posiedzieć przed komputerem, wypoczywa też jeżdżąc konno.

źródło: echo-dnia.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved