Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Niemczyk: Dziewczyny do mnie dzwonią

Niemczyk: Dziewczyny do mnie dzwonią

- Przez cztery lata budowałem ten zespół i teraz jestem mu potrzebny - powiedział były szkoleniowiec polskich siatkarek, Andrzej Niemczyk. Ale działacze PZPS są innego zdania i nie przewidują powrotu trenera przed mistrzostwami świata.

Niemczyk zmagania polskich zawodniczek pod wodzą swego byłego asystenta, Ireneusza Kłosa, oglądał ze szpitalnego łóżka na oddziale kardiologii.

Tu nie chodzi o pieniądze, czy ambicję. Dziewczyny dzwonią do mnie i mówią, że jestem potrzebny. Mistrzostwa świata są raz na cztery lata, a lekarze mówią, że mogę jechać. Nie mam już kłopotów z nadciśnieniem i jeśli tylko ktoś do mnie zadzwoni, jestem gotowy – zadeklarował Niemczyk.Działacze Polskiego Związku Piłki Siatkowej tego zdania nie podzielają i nie planują powrotu Niemczyka do kadry. Oto oficjalne oświadczenie PZPS w tej sprawie:


W związku z pojawiającymi się w mediach licznymi informacjami oraz wypowiedziami Pana Andrzeja Niemczyka dotyczącymi sytuacji w sztabie szkoleniowym reprezentacji Polski seniorek, Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, że zgodnie z komunikatem z dnia 7. września br. do zakończenia mistrzostw świata w Japonii reprezentację Polski seniorek prowadzi duet trenerski: Ireneusz Kłos oraz Marian Kardas. Umowa-zlecenie z trenerem Andrzejem Niemczykiem na prowadzenie reprezentacji Polski seniorek została rozwiązana z dniem 7 września 2006 r.

źródło: Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved