Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Energa Gedania w Cetniewie

Energa Gedania w Cetniewie

Drużyna seniorek Energi Gedania udała się na pierwsze w okresie przygotowawczym zgrupowanie. Gdańszczanki od soboty przez dziesięć najbliższych dni trenować będą w Cetniewie. Leszek Milewski ma do dyspozycji 10 zawodniczek.

Gedanistki rozpoczęły przygotowania do sezonu 16 sierpnia. Do soboty trenowały na własnych obiektach. Zwieńczeniem pierwszej fazy ćwiczeń były rozgrywki z okazji 15-lecia Naftoportu. Gdańszczanki zwyciężyły Piasta Szczecin oraz po zaciętej walce uległy wyżej notowanym Cetrostalowi Bydgoszcz i AZS AWF Poznań.

Do Cetniewa trener Milewski zabrał dziesięć siatkarek. Z ubiegłorocznej kadry pierwszej drużyny pozostały: Aleksandra Kruk, Dominika Kuczyńska, Emilia Reimus, Anna Sołodkowicz, Marta Siwka i Berenika Tomsia. Z zespołu juniorek do seniorek przeniesiono Natalię Nuszel. Nowe nabytki to Ewa Ślusarz (ostatnio AZS AWF Poznań) i Marta Szczygielska (Legionovia). Z gedanistkami trenuje ponadto Monika Gorszyniecka, ale nie jest przesądzone – czy rozgrywająca po pięciu latach powróci do Gdańska na stałe.

źródło: energa-gedania.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved